Büyük Penisli Erkekle Nasıl Seks Yapılmalı?

Eşimin /Sevgilimin Penisi Çok Büyük Nasıl Sevişmeliyiz?

Cinsellikle yeni tanışan veya ilk kez mega penis gören genç kızların ortak korkusu, böylesine büyük bir penisin canlarını yakma ihtimalidir.

Bilimsel anlamda 16 cm ‘den büyük penisler mega penis olarak adlandırılsa da, günlük yaşamda mega penis tanımının 20 cm  ve üzeri penis boyda, 6 cm. ve üzeri yarıçapta olan penisler için geçerli olduğunu söyleyebilirim.

İlişki koçluğu yaşamımda çok sık olmasa da, bu sorunla bana gelen danışanlarım oldu.Özellikle nişanlısının iri penisinden korkup ayrılmak isteyen genç bir kadın danışanımın yaşadığı travmayı atlatması hiç kolay olmamıştı…

Bu yazımda,büyük penisli eş veya sevgilisi olan kadınların; ‘’ Büyük penis vajinaya sığar mı?’’ ,’’ Büyük penisli erkekle seks yaparken nelere dikkat etmeliyim?’’ , ‘’ Nişanlımın iri penisi canımı çok acıtır mı?’’ gibi sorulara cevap vereceğim.

Büyük penisle rahat seks nasıl yapılır?

Çoğumuzun bildiği bilimsel bir gerçek var; Sağlıklı yetişkin bir kadının vajina derinliği tüm penis boylarına uyum sağlayacak esnekliğe sahiptir.

Bu bilimsel gerçeği papağan gibi tekrarlamak kolay ama, yatakta  uygulamak öyle kolay olmuyor…Eğer büyük penisli bir partneriniz varsa,ilişkiden korkuyorsanız,canınız yanıyorsa ,orgazm olamıyorsanız önerilerim şu şekilde;

5 adımda büyük penisten zevk alma

  • İlk yapmanız gereken şey kayganlaştırıcı jel ve yağlar ile vajinaya masaj yapmanız,Bu masajı partneriniz yaparsa tahrik olmanız kolaylaşacaktır.
  • İkinci adım ön sevişme;O kocaman şeyi unutup sadece ve sadece ön sevişmeye odaklanın.Ne kadar sekse hazır olursanız o oranda ıslanma yaşarsınız.
  • Üçüncü adım psikolojik hazırlık;Korku ve kaygıyla gireceğiniz bir cinsel ilişki daha fazla kasılmanıza neden olur,vajinanız yeterli miktarda sıvı salgılayıp ıslanmaz.Bu aşamada erkeğe çok iş düşüyor.Sizi şefkat ve sevgiyle sekse hazırlamalı,ilişkide bir an önce sonuca ulaşmaya çalışmamalı,kademeli ilerlemeli.Penisin içerdeki yolculuğunu kademelendirip her aşamada duraklamanız çok önemli.
  • Dördüncü adım nefes kontrolü;Cinsel birleşme esnasında doğru nefes tekniklerini uygularsanız büyük penisi almanız daha kolay olacaktır.Nefes konusunu burada ayrıntılı açıklamam pek olanaklı değil ama,kısaca özetlemem gerekirse ;penis içinizde ilerledikçe diyaframdan nefes alın,tam birleşme olduğunda 5-7 saniye hareketsiz kalıp nefes almaya devam edin.
  • Beşinci adım ritmik uyum;Tam birleşmenin ardından erkek kendini yavaşça geriye çekmeli,penisinin tümünü değil 1/3 ünü dışarı çekmeli ve o esnada kadın nefesini vermeli.Erkek tekrar penisini yavaşça itmeli,o esnada kadın doğru nefes tekniklerini uygulamaya devam etmeli.

Tüm bu aşamalarda motivasyonel sözler,şefkat,sevgi eksik olmamalı.

Büyük penisli erkekle hangi pozisyonlarda rahat sevişilir?

Alttaki resimli anlatımda da görüldüğü gibi,büyük penisli bir kocanız veya sevgiliniz var ise penisi daha iyi kontrol edebileceğiniz At sürme (riding) pozisyonu idealdir.

 

Tüm bu yöntem ve uygulamalara rağmen büyük penisi almakta zorlanıyorsanız, şu sorunlardan kaynaklı olabilir;

  • Bazı doğum kontrol hapları vajinal kuruluk yapabilir.
  • Bazı antihistaminik(anti alerjik ilaçlar vajinal kuruluğa neden olabilir.
  • Stres bedensel ve psikolojik olarak büyük penisi almanızı zorlaştırıcı etkilere sahiptir.
  • Mantar (fungal) enfeksiyonlar vajina sağlığını olumsuz etkileyip ağrılı bir cinsel birleşmeye neden olabilir.

Facebook Comments