Anal Mastürbasyon Nasıl Yapılır?

Anal Mastürbasyon Hakkında Merak Edilenler

Ters ilişkiyi merak eden veya bekaretini kaybetmeden mastürbasyondan daha fazla zevk almaya çalışan kadınlar ve genç kızlar, anal mastürbasyonu cinsel yaşamlarına dahil etmek eğilimdedirler.Ancak yeteri kadar bilgi sahibi olmadan yapılan anal mastürbasyon,zevk yerine acı verebilir,hatta bazı üriner sistem enfeksiyonlarına neden olabilir.

Sağlıklı,hijyenik ve zevkli anal mastürbasyon nasıl yapılır? Anal mastürbasyonla orgazm olunur mu? Anal masturbasyon ters ilişkiyi kolaylaştırır mı? Sorularının yanıtlarını arıyorsanız bu yazı size yardımcı olabilir.

Anal mastürbasyon nasıl yapılır?

Doğru zaman ve doğru mekanı seçin

Klitoris veya vajina uyarımının aksine, anal mastürbasyon ciddi bir hazırlık ve psikolojik rahatlık gerektirir…Eğer ortamdan dolayı huzursuz olursanız,canınız istese dahi,anal kaslarınız gevşemez ve yaptığınız mastürbasyondan zevk almazsınız.

Bu nedenle,kendinizi huzurlu hissedeceğiniz,kimsenin sizi rahatsız etmeyeceği bir zaman seçmeli,hatta mümkünse cep telefonunuzu dahi kapatmalısınız.

Hazırlığınız tam olsun

Anal masturbasyon alışınca zevklidir ama vajinal mastürbasyona göre ciddi bir hazırlık gerektirir.Bu hazırlığın iki temel nedeni;Hijyen ve anal kasları genişletme gerekliliğidir.

Anal masturmasyona başlamadan önce yanınızda mutlaka bulunması gerekenler şunlardır;

*Anal kayganlaştırıcı jel; Daha yoğun kıvamlı olan anal kayganlaştırıcı jel,bulunduğu bölgeden kolayca ayrılmaz,normal kayganlaştırıcılara göre uzun süreli ve şiddetli kayganlaştırma sağlar.

*Anal Tıkaç veya Anal vibratör; Anal tıkaç(anal plug) ,ters ilişki için anüsün şekline göre özel tasarlanmış bir seks oyuncağıdır.Anal kasları(sfinkter) ,boğumlu yapısı sayesinde daha çok uyarmaya yardımcı olur.Eğer görünümü ve şekli nedenleriyle anal tıkaçla mastürbasyon yapmak size cazip gelmiyorsa,mini boy realistik penis ve mini boy vibratörler kullanabilirsiniz.Bu tür anal vibratör ve dildolar,hem ten hissi veriri hem de şekil olarak penise benzerler.Mini boy vibratörlerin boyu 9-12 cm arasıdır.

*Anal temizlik ürünleri; İdeal olan bir eczaneden lavman alıp, temizlemek ve sonrasında anal mastürbasyona yapmaktır. Ama, bu mümkün değilse, anal temizleyici ile de kalın bağırsağınızı temizleyebilirsiniz.

Bilmeniz gereken en önemli şey ise; Kalın bağırsağı iyice temizlemeden anal mastürbasyona başlamamaktır.

Hazırlık yapıldıktan sonra anal mastürbasyon adımlarına geçebilirsiniz:

Önce temizleyin!

Aldığınız lavman veya anal temizleyici ile anüs ve kalın bağırsağı güzelce temizleyin.

Sıra anal kayganlaştırıcıda

Anal bölgeye ve kullanacağınız seks oyuncağına bolca kayganlaştırıcı krem veya jeli sürün.

Önce parmaklarınızla keşfe çıkın

Kayganlaştırıcı sürdüğünüz bölgeyi parmaklarınızla uyarın.Hemen içeri girmeyin..Anal bölgede yoğun olan sinir uçlarını ne kadar çok uyarırsanız o kadar tahrik olursunuz.Bu masajı 5-7 dakika yapın.

İlk deneyimi parmakla yaşayın

Daha sonra parmağınıza da kayganlaştırıcı sürün ve derin nefesler eşliğinde içeri itin.Parmağınızı içeride ilerlerken diğer elinizle klitorisini okşayın.Dairesel hareketler boğumlu olan anüs anatomisine daha uygundur.Çorba karıştırır gibi dairesel hareketlerle parmağınızı içeride ilerletin.

Final

Parmağınız anal kaslarınızı bir miktar genişletecektir.Yavaşça parmağınızı içeriden çıkarın ve kayganlaştırıcı sürdüğünüz anal tıkaç veya mini vibratörü içeri alın..Size kalmış ama,hijyen açısından kullandığınız seks oyuncağına prezervatif takmanızı tavsiye ederim.

Bu aşamada acele etmeyin,panik yapmayın.Yine dairesel hareketlerle ilerleyin.Tam birleşme olduğunda ise, birkaç saniye bir şey yapmadan bekleyin.Sonrasında vibratör veya anal tıkacı tamamen çıkarmadan içeride hareket ettirin.Vücudunuz seks oyuncağına alıştıkça klitorisinizi okşayın ve ikili haz yaşayın.

Bu adımları doğru uygularsanız acı hissetmeden şiddetli bir orgazm yaşayabilirsiniz.Anal mastürbasyon bittiğinde ise vajinaya anal bölgeye değen seks oyuncakları ve elinizi kesinlike değirmeyin.Çünkü kalın bağırsak florasında bize zarar vermeden yaşayan bakteriler,vajinada çeşitli üriner sistem hastalıklarına neden olabilirler.

Şu iki soruyu cevaplayarak yazımı bitiriyorum;

Anal mastürbasyonla orgazm olunur mu?

Vajina ve klitorisi uyarmadan böyle bir orgazm yaşamak çok zor ihtimaldir.

Ters ilişki öncesi anal masturbasyon yapmak daha kolay anal seks yapmaya yardımcı olur?

Eğer ilişkiden hemen önce yaparsanız,evet olur.Aradan 30 dk geçtikten sonra anal kaslar eski halini alacağı için bu sürenin sonrasında yaşanacak ters ilişkiye bir faydası olmaz.

Facebook Comments