Ufak Penisli Erkekler İçin En Uygun Seks Pozisyonları-Resimli Anlatım

Küçük Penisli Erkekler İçin İdeal Sex Pozisyonları

Normal boyutlarda(12-16 cm) bir penise sahip erkekle çoğu pozisyonda rahatlıkla sevişebilirsiniz.Normal penis boyu aslında kadın orgazmını sağlamaya yeterlidir.Bununla birlikte,seksten alınan hazzı artırmak,her iki tarafında maksimum doyuma ulaşmasını sağlamak gibi nedenler,ufak penisi daha büyük hissetme isteği yaratabilir.

Kadın,ilişkiye girilen pozisyona göre penisi olduğundan daha büyük ve kalın hissedebilir.Giriş açısı ve içeri alınan penis boyutunun artması ,penisi daha büyük hissetmenin esas nedenleridir.Bu yazımda ufak penisli koca veya sevgilisi olan kadın ve kızlara önerdiğim ,bilimsel olarak etkili seks pozisyonlarını resimli olarak paylaşacağım.

Küçük penisli erkekle denenebilecek seks pozisyonları /Resimli Anlatım

1-Bacak omza pozisyonu

Eğer ufak penisli bir eşiniz veya sevgiliniz var ise, en iyi seks pozisyonu halk arasında bacak omza denilen cinsel ilişki pozisyonudur.Bacak omza pozisyonunu ideal yapan iki neden vardır.Birincisi ; Kadın bacaklarını erkeğin omzunun iki yanına attığı için vajinası penisin rahatça girmesi için en uygun şekli alacaktır. İkincisi ise; erkek penisi bu pozisyonda 90 dereceye yakın bir açıyla vajinanın derinlerine girer.Bu iki neden bacak omza (leg on shoulders) pozisyonunda kadının penisi daha büyük ve daha kalın hissetmesini sağlar.

Bacak omza pozisyonunu iki şekilde deneyebilirsiniz.Erkek yatak kenarında ayakta durur,yatakta sırt üstü yatan kadın bacaklarını erkeğin omzuna atar ve cinsel birleşme olur.Veya kadın yatakta sırt üstü yatar,erkek dizlerinin üzerinde kadına yaklaşır,kadın bacaklarını erkeğin omuzlarına atar,seks yaşanır.Her ikisi de küçük penis için idealdir.

2-Misyoner pozisyonu

En yaygın kullanılan seks pozisyonu olan misyoner,ufak penisli eş ile sevişmek için en iyi pozisyonlardan bir diğeridir.Misyoner pozisyonunda sevişirken penisi daha iri hissetmek için yapmanız gereken ise ; Misyoner pozisyonunda sevişirken kalçalarınızın altına bir yastık koymanız ve bacaklarınızı erkeğin beline dolamanız.

3-At sürme /Riding

Kadının üstte olduğu tüm pozisyonlar küçük penisi daha büyük hissetmenizi sağlar.Kadının üstte olduğu en yaygın pozisyon ise riding,yani at sürme pozisyonudur.Kadın üstte olduğu için penisi istediği gibi kontrol ederek daha içeri itebilir.

4-Lap top pozisyonu

Bacak omza ve at sürme pozisyonun bir arada olması penisi daha derinlerde hissetmenize olanak sağlar mı? Tabi ki evet!

Lap top nasıl bir pozisyon kısaca açıklayalım;Erkek sandalyede oturur,kadın erkeğin kucağına oturur ve bacaklarını erkeğin omzuna atar. Vücut yapınız esnekse penis boyunu daha büyük hissetmenizi sağlayacak en iddialı seks pozisyonlarından birisidir.

Peki ufak penisli bir erkekle önerilmeyen pozisyonlar hangisi ?

-Yan yatılarak yapılan tüm pozisyonlar (örneğin kaşık pozisyonu ve cenin pozisyonu).

-Doggy (domalma)pozisyonu :Çoğu küçük penis için ideal seks pozisyonu yazısında ideal olarak lanse edilse de ben bu görüşe katılmıyorum.Çünkü doggy pozisyonunda arkadan vajinaya ulaşılması gerekir.Bu ise fazladan bir penis uzunluğu gerektirir.Özellikle kilolu çiftlerde doggy pozisyonunda sevişmek daha da zordur.

Facebook Comments