İyi Sevişen Erkek Nasıl Anlaşılır?

Seks Performansı İyi Olan Erkek Nasıl Belli Olur?

Cinsellik konusunda uzman olan bir erkek,kadın için büyük şanstır…Her ne kadar sevdiğiniz erkeğin başka kadınlarla sevişmiş olması can sıkıcı olsa da,eski ilişkilerinde kazandığı deneyim,sizi yatakta zevkten uçurmak için önemlidir.

Bir erkekle yeni tanışan,sevgili olan,nişanlanan ,evlenen kadınların ve genç kızların aklında gelen sorulardan birisi de,’’Acaba seks performansı nasıl?’’

Bu sorunun cevabını sevişmeden öğrenmek pek mümkün değildir ama,o erkeğe ait bazı özellikler yatak tecrübesi hakkında önemli ipuçları verir.

Bir erkeğin yatakta başarılı veya sekte tecrübeli olduğu nasıl anlaşılır?  Sorusuna,(her erkeği aynı kategoriye koymamakla birlikte) şu cevaplar verilebilir;

Yatakta iyi olan erkek sakin ve serinkanlıdır

Aşırı heyecanlanan,panik yapan,eli ayağına dolaşan,sabırsız ve aceleci erkeklerin önemli bir kısmı erken boşalma sorunu yaşarlar.Hayatı acelece ve sabırsız yaşamanın bir takım psikolojik alt nedenleri vardır.Bu nedenler,erkeğin yatakta da bir an önce sonuca gitme isteğini tetikler.

Sakin,panik yapmayan,anın tadını çıkaran,yavaş yemek yiyen erkekler genellikle ön sevişme ve boşalmanın kontrolü alanlarında başarılıdırlar.

Sekste başarılı erkek göz teması kurar

Karşısındaki kadınla veya kızla konuşurken gözlerinin içine bakan,onu dinlerken sorular soran ve göz kontağını kesmeyen erkeğin özgüveni yüksektir.Kadınlar konusunda özgüveni yüksek olan,utanıp sıkılmayan erkeğin doğal olarak cinsel deneyimi de yüksek olabilir.

Sekste tecrübeli bir erkek abartmayı sevmez

Mütevazilik genellikle ustalığın yansımasıdır…Sürekli abartarak konuşan,gereksiz mimik ve el kol hareketleri ile inandırıcılığını artırmaya çalışan,herkesi ikna etmeyi amaç edinen erkek tipi,genellikle yatakta başarısızdır.

Kendini olduğu gibi ifade edebilen,başarıları konuşulurken utanan,yaptığı iyi ve güzel şeyleri abartma ve anlatma gereği duymayan erkekler yatakta da rahattırlar.Rahat olmak ise bir erkeğin cinsel yeterliliğini belirleyen en önemli faktördür.

Sekste tecrübeli erkek seksten gereksiz yere söz etmez

İyi sevişen bir erkek,yaptığı seksi asla sohbet konusu yapmaz.Hatta böyle sohbetlerden de hoşlanmaz.O lafla değil icraatla kendini zaten kanıtlamıştır ve cinselliğin sohbeti ona saçma gelir.Ama cinsellik konusunda görüşüne başvurulduğunda herkesi şaşırtacak derinlikte bilgi verir.

Yukarıdaki kriterler bilimsel anlamda %100 doğrudur diyemeyiz.Elbette her kategoride istisnalar çıkacaktır ama bu bilgiler, bir erkeğin cinsel performansı hakkında genel anlamda bir fikir sahibi olmanıza yardımcı olabilir.

Şu yazı da ilginizi çekebilir;Yatak performansı düşük olan erkekle bu sorunu nasıl konuşmalı?

Facebook Comments