Erkeklerin En Çok Tahrik Olduğu Yerleri

Erkeklerin Erojen Bölgeleri Ve Uyarmanın Yolları

Erkeklerin tahrik olduğu,uyarıldığında cinsel isteğinin aşırı yükseldiği bölgelerin sayısı,kadınlarınkine nazaran daha azdır…Bununla birlikte,eğer bir kadın eşinin veya sevgilisinin bilinen haz noktalarını başarıyla uyarabilirse,onu kendisine cinsel anlamda sıkı sıkıya bağlayabilir…

Erkeklerin uyarıldığında zevk aldıkları bölgeler ve uyarım yolları şu şekilde özetlenebilir;

Erkekleri en çok tahrik olduğu erojen bölgeleri

Penis

Sanırım erkekte cinsellik deyince penis tüm konunun %70 ‘ini kapsar…Erkekleri, penisi uyarmadan baştan çıkarmak olanaksız değil ama çok zordur.’’Erkeğe mükemmel oral seks nasıl yapılır?’’ yazımda ayrıntılı olarak ele aldığım üzere,penisi cinsel birleşme öncesinde ağız,el ,göğüs ve vajina ile uyarmak gerekir.Penis ne kadar çok uyarılırsa,penise pompalanan kan o kadar artar ve daha kaliteli bir sertleşme olur.

Apış arası ve testisler

Halk arasında apış arası diye tabire dilen kasıklar,testis yanları ve testisler erkeklerin en çok zevk aldığı yerlerden birisidir.Apış arasını uyarmak için sizlerle bir kaç püf nokta paylaşayım;

-Anüs ve testis arasında yer alan bölgeyi(yani iki bacağın birleşim noktası olan anogenital bölge) ön sevişme esnasında ellerinizle dairesel hareketlerle okşayın.

-Oral seks esnasında testisleri ve testise bakan apış arasını dilinizle uyarın

-Testisleri anal bölgeden penise doğru sıvazlayın ve okşayın.

Tüm bu hareketler  bölgenin kan akışını hızlandırarak erkekte daha güçlü bir ereksiyona neden olur,daha çok tahrik olmasını sağlar.

Dil ve dudaklar

Elbette bu başlıkta öpüşmenin önemini açıklayacak değilim …Öpüşmeyi haz alma ekseninde değerlendirmek amacım; Dil ve dudaklar çok fazla sinir uzuna sahiptir.Bir bölgede ne kadar çok sinir ucu var ise,o kadar hassas ve duyarlıdır.Öpüşürken dilinizi kullanmanız,erkeğin dilini tam olarak dudaklarınızla kavrayıp emmeniz(french kiss) onu zevkin doruklarına çıkaracaktır.

Öpüşmede doğru bilinen yanlış bir yöntem var; Öpüşürken partnerin dudaklarını ısırmak,erkeğe sanıldığı kadar zevk vermez.Kadın doğası gereği hafif acıdan ve zorlanılmaktan zevk alır ve öpüşürken hafifi ısırılmak hoşuna gidebilir(her kadının değil).Ama erkeklerin tamamına yakını (mazoşistler hariç) sevişirken canının yanmasından hoşlanmazlar.Bu nedenle ısırmak yerine emme ve dil darbelerine ağırlık vermelisiniz.

Anal bölge ve anüs

Diğer bir iki yazımda açıkladığım üzere,erkeklerin en çok tahrik oldukları bölgelerden birisi de anüs ve popo yanaklarıdır.Hijyen kurallarını tam uygulayarak bu bölgeyi oral sekse mutlaka dahil edin.Eşiniz veya sevgiliniz toplumsal ön yargılar nedeniyle(homoseksüel algısı ve homofobi) bu konuda isteksizse onu rahatlatıp cesaretlendirin! Parmak uçlarınız ve dilinizle bu bölgeyi uyarmanız,erkeğinizin o ana dek görmediğiniz bir şehvete ve sertliğe ulaşmasını sağlayacaktır.

Boyun

Bazı erkekler huylanıp gıdıklansa da,çoğu erkek için tahrik edici bir bölgedir boyun kısmı…Bir erkeğin boynundan uyarıp  yatakta azgın bir boğaya dönüştürmek istiyorsanız şu önerileri uygulayın;

-Başlangıcı arkasına geçip ensesinden yapın.

-Ense kısmını dilinizle ve dudaklarınızla uyardıktan sonra sol kulak altını uyarın.

-Bu esnada sol kulağına argo ve onu tahrik eden şeyler fısıldayın(sol kulak beynin haz ve zevkle ilgili sağ bölümünü uyarır,bu nedenle sol kulak).

-Finali boynunun ön kısmıyla yapın.Özellikle boynun bitiş ve göğüs kafesinin başlangıç noktalarına dil ve dudaklarla kusursuz bir çalışma yapın.

Erkeklerin büyük çoğunluğunun zevk aldığı erojen bölgeleri yukarıdaki gibi..Erkekten-erkeğe değişen bazı tahrik edici vücut bölgeleri ise aşağıda yer almakta.Bu bölgeleri erkeğinizin tahrik olma durumuna göre uyarın veya es geçin;

-Meme uçları(Göğüs uçları)

-Kulak memesi

-Penisin üst kısımları(üst kasık bölgesi ve karın)

Facebook Comments