En İyi Penis Pompası Hangisi?

En Etkili Penis Pompası Hangisi?

Penis büyütmek için kullanılan vakum pompalar,aslında uzun yıllardır doktorlar tarafından bazı cinsel sorunların tedavisi için reçete edilen ürünlerdir…

Penis eğriliği,ED 1000 şok dalga tedavisi,ereksiyon sorunları gibi cinsel rahatsızlıklarda kullanılan penis pompalarının tıbbi ismi ”vakum ereksiyon cihazıdır.”

Bazı hasta gruplarında bu sorunlar için kullanılan penis pompaları,düzenli kullanımda penis hacminde bir miktar büyüme ve kalınlaşma sağlayabilirler (1-3 cm).

Bu yazımda,medikal özellikli,kaliteli vakum pompaları marka isimleriyle açıklayacağım.Ama öncesinde penis pompasının çalışma mantığını inceleyelim;

Kaliteli bir penis pompası işlevini şu şekilde yerine getirir

Tüp (hazne kısmının içine penis yerleştirilir.Tüpün içindeki hava sıkma kısmına basınç uygulayarak dışarı çekilir.Bir süre sonra tüpün içerisinde hiç hava kalmadığı için penisi ve içindeki dokuları çekmeye(sündürmeye başlar).Elastik ve kıkırdakımsı yapıdaki,içine kan dolarak ereksiyon olan penis kanalları bu sündürme hareketine belirli bir süre kullanımdan sonra olumlu tepki verir ve kanal büyür.Kan dolan bu kanallar büyüdüğü için de peniste bir miktar uzama ve kalınlaşma gerçekleşir.

Özetle,pompa ile penis büyütme denilen şey,kanla dolan penis kanallarının hacmini artırmaktan ibarettir.Aşağıda gerçek bir penis büyütücü pompa resmi yer almaktadır.

Bu kısa açıklamanın ardından,en iyi pompa hangisi? Sorusunu yanıtlayayım;

Öncelikle bilmeniz gereken konu şu;Piyasada ve seks shoplarda satılan penis büyütücü pompaların büyük kısmı  kozmetik ürün grubundadırlar.Yani,klinik olarak etkinliği kanıtlanmış ,medikal onayı olmayan ürünlerdir.Bu tür ucuz ve kalitesiz penis büyütücü pompalar bir işe yaramadığı gibi,penisinizde kalıcı hasarlara neden olabilirler.50-150 TL.arası satılan tüm ürünleri bu kategoriye koymak mümkün…Kaliteli,sağlıklı ,işe yarayan  penis pompalarının fiyatları 250 TL den başlar.

İyi bir penis büyütme pompasında şu özelikler mutlaka olmalıdır:

  • Basınç göstergesi ve basınç bırakma tetiği
  • Vakum şiddetini ayarlama butonu
  • Pistonlu vakum özelliği (pistonlu vakum teknolojisi ,gerçek bir penis pompasının ‘’olmazsa olmaz ‘’ fonksiyonudur.Bilimsel çalışmalarda kullanılan tüm pompalar bu niteliğe sahiptir.
  • Penisin girdiği haznenin etrafında büyümeyi görebilmek için santimetre ölçü birimleri olmalı.
  • Şart değil ama,penisin girdiği haznenin(tüpün) girişi gerçekçi ten dokusunda suni vajinadan yapılmalı.Bu tür bir giriş,erkeğe daha çok zevk vereceği için düzenli kullanım isteğini artırabilir.

Bu bilgiler ışığında şu üç pompa ,penis büyütme için en iyi markalardır diyebilirim.

En iyi penis büyütücü pompa marka ve isimleri:

1-Otomatik Pilli Pompa : Yukarıdaki gerekliliklerin tümüne sahip,medikal yeterliliği olan gerçek bir penis pompasıdır.Vakum emiş şiddeti kolayca ayarlanabilir.Otomatik Penis pompasının şarjlı olan modeli de kullanılabilir.İkisi de aynı kalitededir.

 

2-Magnum pump : Magnum Pump isimli penis pompası da kullanan erkekler tarafından tavsiye edilen,yurtdışı forum sitelerinde hakkında olumlu yorumlar yapılan bir ürün.Haznesinin kırılmaz cam olması,gövdesinin çelikten imal edilmesi sayesinde,yüksek vakum gücüne ve kırılmaz özelliğe sahip,dayanıklı bir penis pompasıdır.

3-Ekonomik Medikal Penis Pompası: Suni vajina girişi olması,yüksek vakum özelliği öne çıkan özellikleri…Ucuz penis pompası arayan erkekler için ideal bir üründür.

‘’Penis büyütme pompası nasıl kullanılır?’’ sorusunu yanıtlayarak yazımı sonlandırıyorum.
  • Her gün veya iki günde bir  15-20 dakika düzenli kullanılmalı.
  • Günlük en fazla 20 dakika kullanılmalı,bu süre aşılmamalı.
  • Peniste bir miktar ağrı olması normaldir ancak şiddetli ağrı ve acı durumunda kullanılmamalı,doktora başvurulmalı.
  • Altı aydan uzun süre kullanılmamalı.Örneğin altı aylık kullanımla penisinizde 2-3 cm uzama ve çapında kalınlaşma elde ettiyseniz,daha uzun süre kullanarak daha da büyük bir penise sahip olamazsınız.6 aylık süre maksimum büyüme sağlayacağı süredir.
  • Altı aydan sonra ise haftada bir defa 10 dakika kullanmanız yeterli olacaktır.Penis pompası ile elde edilen büyüme geçici değil kalıcıdır ama, penisin formunu koruması için haftada bir defa kullanmak gereklidir.

 

 

 

Facebook Comments