Kadınlara 4 Vibratör Seçimi Tavsiyesi

Vibratör Satın Almak İsteyen Kadınlara 4 Tavsiye

Vibratör almak isteyen kadınlara ve evli çiftlere yardımcı olmak amacıyla birkaç yazı yazmış,tavsiyelerde bulunmuştum…Vibratör ve realistik penislerle ilgili diğer yazılarımı,Seks Oyuncakları sayfasında okuyabilirsiniz.

Bu yazımda ise,vibratör almak isteyen ancak çeşitli nedenlerle cesaret edemeyen veya hangi vibratörü alacağına karar veremeyen okuyucularıma yardımı olmaya çalışacağım.

Vibratör seçimi ve satın alma adımları

1-Nasıl bir vibratör istediğinize karar verin

Boyu nasıl olmalı,çapı ne kadar olmalı,damarlı mı,damarsız mı,modern mi,penis görünümlü mü,titreşimli bir vibratör mü,yoksa titreşim yaymayan dildo mu ?

Bir vibratör satın almadan önce bu soruları net olarak yanıtlamanız,alacağınız vibratörden daha fazla keyif almanız yardımcı olacaktır.

2-Nereden satın alacağınıza karar verin

Alacağınız vibratör çeşidine karar verdiyseniz, alışverişi yapacağınız sanal veya gerçek mağazayı seçmeye geldi sıra…Bir seks shop dükkanına gidip vibratör satın almak çoğu kadın için sıkıntılı bir durumdur.Bu nedenle kadınlar genellikle internet üzerinden seks shop alışverişi yapmayı tercih ederler.İnternetten vibratör alacaksanız şu konulara dikkat edin;

  • Kadınların çalıştırdığı bir mağazadan alışveriş yapmanız gizliliğinizi korumaya yardımcı olur.Ayrıca satış aşamasında canlı sohbet aracılığı ile satış temsilcisinin sizi yönlendirmesi,doğru ürünü seçmenizi kolaylaşır.
  • Aşırı ucuz fiyatlar sunan sitelerden alışveriş yapmayın.Örneğin seçtiğiniz ürün çoğu sex shop sitesinde 100 TL civarında ama bir firma aynı ürünü 50 TL ye satıyor.Bu durumda taklit veya farklı bir vibratör alma ihtimaliniz yüksektir.
  • Büyük alışveriş sitelerinin çatısı altında faaliyet gösteren dükkanlar vardır ve bunlar kiralanır.Örneğin hepsiburada ve n11 altında yüzlerce kiralık sanal dükkan vardır.Siz büyük alışveriş sitesinin o işi yaptığını ve güvenilir olduğunu sanırsınız ama aslında alışveriş yaptığınız yer ufak bir sanal mağazadır.Bu nedenle,müstakil sitesi olan seks shoplar,vibratör ve yapay penis almak için daha doğru bir seçim olabilir.

3-Doğru ödeme yöntemini seçin

Kurumsal seks shop siteleri sanal alışverişlerde üst seviyede kredi kartı güvenliği sunarlar.Ancak ürünlerin mahrem alana ait olması nedeniyle, ödemeyi kargo şubesinde veya kapıda yapmak daha güvenli.Bir diğer risksiz yöntem ise Havale/EFT yapmak.

4-Gizliliğinizi koruyun

Ürünlerin gönderileceği adres olarak evinizi veya işyerinizi vermeyin.En ideal yöntem kargo şubesinden teslim almaktır.Bu şekilde ev adresiniz deşifre olmaz.Kapıda ödemede sorun yaşatan büyük erotik shop sitesi yoktur.Hiç biri böyle şeylere tenezzül de etmez.Çünkü profesyonel bir bakış açısına sahiptirler.Ama içinizin rahat etmesi için kargo şubesinden teslim almak daha sağlıklı olacaktır.

Facebook Comments