Vibratör Kullanmanın Faydaları

Vibratör Kullanan Kadınların 6 Avantajı!

Vibratör  veya Dildo (realistik penis) kullanmak isteyen çoğu kadın için en kritik konu,vibratörle seks yapmanın kendilerine yaşatabileceği duygusal ve psikolojik olumsuzluklardır.Vibratör satın almak isteyen ancak son adımı atamayan kadınlar için en önemli çekincenin gizlilik ve güvenlik kaygısı olduğu söylense de,aslında birincil neden yukarıda söz ettiğim gibi iç huzurla ilgilidir…

Çeşitli ilişki sorunlarından dolayı vibratör kullanmalarını önerdiğim kadın ve çift danışanlarımın memnun kalma oranları %90 civarında.Memnun kalma ve tavsiye etme oranlarının bu kadar yüksek olmasının nedenleri ise çok anlaşılabilir.

Çünkü;kendi başınıza veya eşinizle üstesinden gelmekte yetersiz kaldığınız bazı cinsel sorunlar,vibratör veya dildo kullanmakla kolayca ortadan kalkabiliyor.Bu yazımda,vibratör kullanmakla ortadan kalkabilecek cinsel problemlerden söz edeceğim.

Vibratör kullanmak orgazm olamama sorununu ortadan kaldırır

Cinsellik alanında çoğu tabuyu yıkmış ABD ve Avrupa ülkelerinde bile kadınların sekste orgazm olma oranları %45 civarında.Yani her yüz kadından 55 ‘i eşi veya sevgilisi ile seviştiğinde orgazm olamıyor.Ülkemizde durum daha vahim.Özellikle orta yaş üzeri kadınlarımızın %60’dan fazlası düzenli orgazm sorunu yaşıyor.Hayatlarında hiç orgazm olamayan kadın oranı % 37 civarında!

Eşinizin performansından kaynaklı (erken boşalma,iktidarsızlık  v.d) bir orgazm olamama sorunu yaşıyorsanız ve eşiniz ısrarla tedavi olmaya yanaşmıyorsa,vibratör sizin için en iyi seçenektir.Yatakta vibratör kullanarak kolayca orgazm olabilirsiniz.Üstelik bu esnada eşiniz de sizi cinse açıdan uyarabilir. Hatta kemerli (belden bağlamalı) vibratör veya dildo satın alırsanız eşiniz kendi penisiymiş gibi sizinle istediğiniz pozisyonda sevişir ve orgazmın doruklarına çıkarabilir.

Vibratör kullanarak çoklu orgazm yaşayabilirsiniz

Kadın danışanlarıma ‘’Çoklu orgazm yaşıyor musunuz?’’ diye sorduğumda %95’i  ‘’ O da ne?’’ diyor! Aslında bu yanıtı vermeleri son derece doğal..Çünkü yukarıda açıkladığım gibi,doğru düzgün bir kez bile orgazm olamayan bir kadın ard arda birden fazla orgazmı nasıl yaşasın ki?

Oysa ,kadın cinsellik anlamında müthiş bir avantaja sahip! Erkeğin bir kez orgazm olduktan sonra tekrar  sekse başlaması ve orgazm yaşaması için en az 20-30 dakika gerekirken,kadın bir biri ardına devam eden çoklu orgazmlar yaşayabilir.ABD’de yapılan bilimsel bir araştırmada,bir saatte 134 kez orgazm olan kadın bile kayıt altına alınmıştır.

Eşinizle seviştiğinizde orgazm oluyorsanız ama canınız hala sekse devam etmek istiyorsa,bunun nedeni kadın doğasına özgü olan çoklu orgazm isteğidir.Tam da bu noktada vibratör hayat kurtarıcıdır! Partnerinizle orgazm olduktan sonra sekse devam edip birden fazla orgazmı vibratör veya dildo (titreşimsiz yapay penis) ile yaşamanız mümkün.

Vibratörle daha zevkli mastürbasyon yapabilirsiniz

Cinsellik sayfasında yer alan ‘’mastürbasyonu cazip kılan 10 neden ‘’  isimli yazımı günde yaklaşık 500 kadın okumakta…Kadınların en büyük cinsel sorunlarından birisi de mastürbasyondan keyif alamamak,sırf rahatlamak veya kolay uyumak için mastürbasyon yapmaktır.

O yazımda da belirttiğim gibi,mastürbasyon  yaparken vibratör ve kayganlaştırıcı jel başta olmak üzere değişik seks oyuncakları kullanmak,mastürbasyondan alacağınız hazzı artırır,daha kolay ve şiddetli orgazm olursunuz.

Vibratör kullanmak sizi daha mutlu  ve pozitif yapabilir

Yapılan bilimsel araştırmalara ve danışan görüşmelerime dayanarak söyleyebilirim ki,cinsel açıdan tatmin olan kadın hayatının diğer alanlarında daha mutlu ve yapıcı oluyor.Sekste yeteri kadar tatmin olmayan,sağlıklı orgazm yaşamayan evli kadınlar,bu sorunu başka bahaneler ardına gizleyip eşleri ile tartışma yaşıyorlar.Dolayısı ile vibratör kullanarak yaşayacağınız cinsel tatmin sizi daha mutlu bir kadın yapar,cinsel kökene dayanan evlilik sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.

Vibratör kullanmak heyecan arayışı nedenli aldatmaları azaltabilir

Eşler arası ihanetin bir sürü psikolojik ve sosyal nedeni vardır.En yaygın neden ise, monotonlaşan,cazibesini ve heyecanını yitirmiş bir ilişkiden geçici süreyle çıkıp,yeni bedenler keşfetmek isteğidir.Heyecan ve yenilik odaklı aldatmalarda kadın ve erkek mevcut ilişkisinden memnundur ancak,sadece yeni birisiyle olmak için ihanet eder.Ancak bu tür ihanetlerin ardından derin bir üzüntü ve vicdan azabı yaşanır,birey kendisine olan saygısını kaybeder.

Vibratör,tüm bu sorunları yaşamadan  ilişkinizdeki heyecanı yeniden arttırmanıza,yeni ve farklı bir penisle sevişme merakınızın giderilmesine yardımcı olur.

Vibratör kullanmak kendinize olan saygınızın artmasına yardımcı olabilir

Çoğu yazımda olduğu gibi,en önemli maddeyi en sona sakladım…Ne istediğini bilen,kendini ifade eden,isteklerini kişiliğine yakışan şekilde giderebilen bir insanın özsaygısı artar.Kendisine verdiği değerin ve önemin farkına varır.

Sırf cinsel tatmin yaşamak adına gereksiz ilişkiler yaşamaktansa,bir vibratör veya dildo alıp,doğru insanı bulana dek onunla tatmin olmak sizi manevi açıdan daha iyi hissettirebilir.Kendinize olan saygınızın ve takdirin artmasına yardımcı olabilir.

Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimle..

Facebook Comments