Mastürbasyonu Cazip Kılan 10 Neden!

Kadınlar Neden Mastürbasyon Yapmayı Sekse Tercih Ediyorlar?

Diğer bazı yazılarımda açıkladığım üzere,evli veya ilişkisi olan kadınların mastürbasyon yapmaları gayet doğaldır…Bu konuda(ilişkideki cinselliğin önüne geçmemesi kaydıyla) suçluluk duyulacak herhangi bir şey yoktur.

Peki,düzenli ve tatmin edici  bir seks hayatımız olduğu halde neden mastürbasyon yaparız?İşte kadınlar için mastürbasyonu cazip kılan nedenler ;

1-Süresini sen belirlersin.Partneriniz, parmaklarınız veya kullandığınız başka bir şey. Erken boşalması veya hiç boşalmaması sizin tercihine kalmış.

2-Rol yapma gereği duymazsınız.Ne yalandan zevk çığlıkları atmanıza gerek var,ne de ’’Bende oldum’’ gibi masum bir yalana.Sahte orgazm senaryoları üretmeden,doya doya orgazmın tadını yaşarsınız.

3-Prezervatifin hissizliği,doğum kontrol hapının tedirginliği…Kafanız bu tür gereksiz şeylere takılmaz.Vibratör,dildo veya farklı bir seks oyuncağı ile hamile kalma kaygısı yaşamadan rahatça orgazm yaşarsınız.

4-Pişmanlık duymazsınız.Sabah uyandığınızda ‘’keşke olmasaydı ‘’ demeden, için huzurlu uyanırsınız.Ne yanınızda geceden kalma tanımadığınız bir erkek var, ne de tek gecelik ilişkinin pişmanlığı…

5-Nelerden zevk alacağınızı sizden daha iyi kim bile bilir ki? Bazen sevgilinle bir kumsalda,bazen birkaç adamla barda.Kimseyle paylaşamadığın fantezileri yaşarsın.

6-Birisi için ekstra çaba harcamanıza gerek kalmaz..En sevdiğiniz pozisyonda,en sevdiğiniz  şeyleri yaparsınız.Onu mutlu etmek için istemediğiniz şeyleri yapmak zorunda kalmazsınız.

7-Baştan çıkarmaya  gerek kalmaz.Sevgiliniz yorgun,kafası meşgul v.s…Sizin onu ateşlemenize ve sonrasında sekse ikna etmenize gerek yok !Her şey her an emrinizde!

8-Birisi için ekstra kişisel bakım yapmanıza gerek kalmaz.Ne ağda, ne duş, ne güzel kokular…Açarsın bacaklarını,kimseye kendini beğendirme kaygısı yaşamadan doya-doya hayalindekini yaşayarak orgazm olursun.

9-Ertesi sabah bedensel ağrı ve acılar çekmezsin.Karşındaki, her şeyiyle istediğin ebatlarda,istediğin gibi davranan,hiç boşalmayan,canını yakmayan bir erkek değil ama,en sadık sex partnerin olan vibratörün çünkü…

10-Komşuyla sabah karşılaştığında utanıp gözlerini kaçırmazsın.Gece sessiz sakin ve gayet zevkli ama bir o kadar da sessiz geçti çünkü…Kimse bir  şey görmedi,duymadı ve bilmiyor.

Tüm bu nedenler,kadınlar ve genç kızlar için mastürbasyonu daha kolay ve cazip bir orgazm aracı haline getiriyor…Ama yine de, aşkla yapılan seksin yerini hiçbir şey tutmaz !

Sağlıklı bir cinsel yaşama dileklerimle…

Facebook Comments