Çiftler İçin En İyi Seks Oyuncakları Hangileri?

Çiftler İçin İdeal Sex Oyuncakları Tavsiyeleri

Evli veya ilişkisi olan çiftlerin yetişkin oyuncakları kullanmasının faydalarını diğer bazı yazılarımda açıklamıştım…Bu yazımda ise;Yaş,hayat tarzı,cinselliğe bakış gibi kriterlere göre,seks oyuncakları önerilerinde bulunacağım.

1-Romantik çiftler için en iyi seks shop ürünleri

En azgın döneminiz dahi olsa,eğer romantik bir çiftseniz kesinlikle BDSM&Fetiş&Mazoşist fanteziler için uygun olan seks oyuncaklarını tercih etmeyin.Kelepçe,göz bandı,kırbaç,ağız ve yüz maskesi gibi BDSM ürünleri bir anlık heves için kullanılacak erotik oyuncaklar değildirler.Bu bir cinsel tercihtir ve sürekliliği olması gerekir.

Romantik sevgili ve eşler için en iyi seks oyuncakları;Kadının farklı penis tatmasını sağlayacak orta büyülükte dildolar,belden bağlamalı (strapon) realistik penisler ve vibratörlerdir.Diğer önerim ise;Afrodizyak masaj yağları uyarıcılardır.

2-Hareketli çiftler için erotik shop ürünleri

Yerinde duramayan,hayatı dolu-dolu yaşayan enerjik bir çiftseniz,yeniliklere açık olmanız yüksek ihtimal! Anal seks bile sizin için sıradan bir ilişki haline geldiyse,kadının aynı anda hem vajinal hem de anal olarak uyarılacağı anal tıkaçları ilişki esnasında kullanmanızı tavsiye ederim.

Penisle birleşme esnasında anal tıkaç kullanan bir kadın müthiş zevk alır ve daha  şiddetli  orgazm olur.Eğer daha uç bir şeyler arıyorsanız daha büyükleri denemenin zamanı gelmiş demektir.Dev dildo ve vibratörler (28 cm ve üzeri) yatak odanıza farklılık katacaktır.

Sizlere son önerim ise,belden bağlamalı  realistik penislerdir.Rolleri değişmek sizi heyecanlandırabilir…

3-Olgun çiftler için en iyi seks shop ürünleri

Daha rafine ve kaliteli ürünlerle yatak odanızı ateşleyecek bir yaştasınız…Eğer hiç denemediyseniz gerçekçi ten dokusundaki vibratör ve dildoları kesinlikle ilişkinize dahil etmenizi tavsiye ederim…Daha önce cinsel hayatınızı renklendirmek için seks shoplardan bu tür ürünler aldıysanız,size önereceğim en iyi ürünler BDSM oyuncakları,yenilebilen kayganlaştırıcılar ve anal tıkaçlardır.

Yatak odanıza 3. Bir erkek veya kadın almak ve sevişmek istiyorsanız realistik şişme erkek manken ve şişme bebekleri tercih edebilirsiniz.

4-Genç çiftler için en iyi adult (yetişkin) oyuncakları

İlk önerim modern vibratörler! Son derece şık,tasarım harikası,ileri teknoloji ürünü, yeni nesil vibratörler hem kadına, hem de anal uyarımdan zevk alan erkeklere müthiş zevk veriyor!

Genç evli çiftler ,genç kızlar ve erkekler için anal seks çok caziptir.Anal seksten zevk almanın yollarını arayan bir çiftseniz,mutlaka anal kayganlaştırıcıları denemelisiniz.Aynı şekilde anal pluglarda hem kolay ters ilişki yaşamanızı sağlar,hem de acı duymazsınız.

Elbette genç çiftlerin heyecandan hemen boşalmaması için geciktirici krem ve spreyleri de unutmamak gerek .

Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimle…

Facebook Comments