Büyük Penis Vajina Genişletir mi?

Fazla Seks ve Büyük Penis Vajinada Genişlemeye Neden Olur mu?

Kadınlar vajinanın kalıcı olarak genişlemesi (yani bollaşması) ile ilgili çeşitli kaygılar taşımaktalar.Erkeğe sevişirken daha çok haz vermek için vajinanın dar ve sıkı olması isteği bu kaygıyı haklı olarak artırmakta…

Vajina genişlemesi ile ilgili bana sorulan sorulara verdiğim bilimsel cevapları Güzelim Güzel takipçileriyle de paylaşmak istedim.

Soru 1 : Aşırı seks yapmak vajinayı genişletir mi,vajinayı bollaştırır mı?

Özellikle evlenmeden önce cinsel hayatı hareketli olan kızlar,evlendiklerinde eşlerinin geniş vajina şikayetlerine ve kuşkucu yaklaşımlarına maruz kalmamak için bu sorunun yanıtını merak etmekteler.

Cevap:Bu konuda farklı görüşler olmakla birlikte,vajina elastik yani şekil değiştiren bir organ olduğu için,aşırı seks yapmaya bağlı olarak bir genişleme sorunu yaşanmaz.

Soru 2 : Büyük penisli bir eşim var,onunla sürekli seks yapmak vajinamı genişletir mi?

Bir önceki soruda açıkladığım gibi,vajina esnektir.İçine giren penisin boyutlarına göre kendisini ayarlayabilir.Bu nedenle büyük penisli bir sevgili veya eş ile yapılan seks kalıcı bir genişlemeye neden olmaz,geçici süreli bir bollaşma yaşanabilir(5-15 dakika).

Bununla birlikte,alışık olmayan bir vajina büyük penise adapte olmakta zorlanabilir.Yani,yeterli vajina iç duvar kanlanması ve kayganlaştırıcı sıvı salgılamasında sorun yaşanabilir.Eğer büyük penisli bir sevgiliniz veya eşiniz var ise,onunla cinsel birleşmede ağrı ve acı çekiyorsanız,su bazlı olmayan bitkisel yağları ve kremleri kayganlaştırıcı olarak kullanabilirsiniz.

Soru 3 : Doğum yapmak vajinayı genişletir mi?

Normal yolla doğum vajinayı genişletir.

Soru 4: Vajina genişlemesine neden olan diğer şeyler nelerdir?

Temel nedenler şu şekilde sıralanabilir;İlerleyen yaş,sigara içmek,düzensiz yaşam tarzı,spor yapmamak.

Soru 5 : Vajinayı dar olarak korumak için neler yapılmalı?

Vajina genişlemesini önlemek için yapılması gereken en önemli şey Kegel Egzersizleridir.Doğru yapılan Kegel egzersizleri sıkı ve dar bir vajinaya sahip olmanızı veya dar olan vajinanızı korumanızı sağlayabilir.

Soru 6:Yeni evliyim ama vajinam neden çok geniş?

Fazla seks yapmadığı halde bazı kadınların vajinası aşırı geniş olabilir.Bu sorunun nedeni genetik faktörlerdir.Hatta gerdek gecesi veya ilk sevişmede vajinası genişlediği için eşi tarafından şüpheyle yaklaşılan (acaba çok erkekle mi seks yaptı?) bir kadın danışanım bile olmuştu.

Soru 7: Vajinayı daraltmak mümkün mü?

Halk arasında vajina daraltma denilen vajinoplasti operasyonu ile vajina daraltılması mümkündür.Ayrıca,anlık etki sağlayan vajina daraltıcı krem ve spreyler  hızlı çözüm için ideal seçenektir.

 

Facebook Comments