Erkeklere Dair İlginç Cinsellik Bilgileri

Erkekler Hakkında Az Bilinen Cinsel Bilgiler

Erkeklerin cinsel performansı,sevişme şekilleri ve seks hayatları hakkında az bilinen gerçekleri öğrenmek istiyorsanız yazının devamına buyurun;

En iyi penis eğri penistir

Düz penisin de kendine göre uzmanlaştığı alanlar var ama,eğri (curved) penisle klitoris uyarılması ve G Noktası orgazmı yaşama ihtimali daha yüksektir.Yukarı eğimli penis G Noktası uyarımı için idealken,aşağı eğimli penis klitoris ve vajinayı aynı anda uyarır.

eğri penis

En iyi sevişen erkekler göbekli erkeklerdir

Belki bazılarınız okumuştur,İngiltere’de yapılan bilimsel bir çalışmaya göre,hafif göbekli erkekler fit ve kaslı olanlardan daha iyi seks yapıyorlarmış.Bu tip erkeklerin daha güçlü oldukları ve kadını daha fazla tatmin eden bir performans sergiledikleri yine bu çalışmanın sonuçlarından bazıları…Tabi bu çalışmada obez bir erkekten söz edilmiyor.Birazcık göbekli,hafif kilolu erkek diyelim…

Anal bölgesi uyarılan erkek daha iyi sevişir

Sevgiliniz veya kocanız çeşitli ön yargılar nedeniyle anal bölgesine dokunmanızdan hoşlanmıyorsa ne yapıp edin,onu anal uyarılmaya ikna edin!

Özellikle seks esnasında anüs civarını parmak veya bir seks oyuncağı ile uyarın.Zevkten deliye döndüğünü ve daha ateşli, seviştiğini göreceksiniz.

Her erkek mastürbasyon yapar ve  mutlaka bir kadını hayal eder

Kadın mastürbasyonu ve erkek mastürbasyonu birbirinden farklıdır.Kadınlar veya genç kızlar mastürbasyon yaparken bir erkeği düşünme gereği duymazlar.Elbette bir erkeği hayal ederek mastürbasyon da yaparlar ama bir sorunluluk değildir.

Evli / bekar fark etmeksizin,erkekler  mutlaka hayalinde bir kadını canlandırıp mastürbasyon yaparlar.Hayalindeki kadın sevgilisi ,eşi,etkilendiği bir kadın,hatta hayatında ilk kez gördüğü bir genç kız bile olabilir.Kocanız size mastürbasyon yapmadığını veya yaparsa bile sizi düşünerek yaptığını söylüyorsa bilin ki bu kocaman bir yalan!

erkek mastürbasyon

Erkek boşaldıktan sonra ikinci kez sevişmek için mutlaka ara vermelidir

Porno filmlerde gördüklerinize veya arkadaş sohbetlerinde dolaşan efsanelere inanmayın!Orgazm olduktan sonra her erkek bir süre ara vermek zorundadır.Boşaldığı halde hiç boşalmamış gibi sekse devam eden,penis sertliği hep aynı kalan bir erkek yoktur.Zaten bu durum bilimsel olarak da doğru değildir.

Ereksiyon hapı kullanımı,genetik özellikler,uzun süre seks yapmamak gibi nedenlerle boşaldığı halde penisi sertliğini kaybetmeyen erkekler vardır.Ama bu onun ikinci kez seks istediği anlamına gelmez.Sadece sizi tatmin etmek veya güç gösterisi yapmak için sekse devam ediyordur.

Erkekten erkeğe değişmekle birlikte,bir erkeğin yeniden seks istemesi,tekrar tahrik olması için 15- 60 dakika arası bir süre gerekir.

Facebook Comments