Kadınlara Zevkli Vibratör Kullanım Tüyoları

Vibratörden maksimum  zevk almanızı sağlayacak 5 tavsiye!

Vibratör satın alıp cinselliği doyasıya yaşamak isteyen kadınların önemli bir kısmı bu harika seks oyuncağını layıkıyla kullanamadığı için yeterince zevk alamıyorlar.’’Vibratör görevini başarıyla yapıyor ve kadın orgazm oluyorsa yeterli’’ diye düşünebilirsiniz ancak,eğer vibratör kullanırken bazı ufak değişiklikler yaparsanız ,alacağınız zevk doruğa çıkabilir.

Bu yazımda ,aldığınız vibratörü en iyi şekilde kullanmanızı sağlayacak,orgazmın şiddetini ve sayısını artıracak tüyolar vereceğim.

Vücudunuzun farklı bölgelerini uyarın

‘’Vibratörün tarihsel gelişimi ‘’ isimli yazımda ayrıntılı açıkladığım üzere,1800’lü yıllarda icat edilen vibratörün asıl amacı Kadına özgü psikolojik bir hastalık olarak bilinen histeri ‘yi tedavi etmekti.Vücudun farklı noktalarına temas ettirilen vibratörün yaydığı titreşimin kadında rahatlamaya neden olduğu düşünülürdü.

Bu hastalık ve vibratörle tedavi yöntemi günümüzde uygulanmasa da,vibratörü sadece vajina ve klitoris uyarıcı bir seks oyuncağı olarak kullanmamanızı tavsiye ederim.Özellikle mevcut hassas noktalarınızı (göğüsler,kasıklar,boyun,diz arkası,omuz başları) vibratörle uyarın.Vücudunuzda vibratörün gezinmesine izin verdikçe,yeni hassas bölgeler bulacağınıza da eminim.

Müzik eşliğinde kullanın

A.B.D’ de faaliyet gösteren bir seks shop’un yaptığı ankete göre klasik müzik eşliğinde vibratör kullanan kadınların daha çok zevk aldıkları ve daha kaliteli orgazm yaşadıkları iddia ediliyor.Benim de ilişki koçluğu yaptığım ve vibratör kullanmalarını önerdiğim  kadınlar ve evli çiftlerden edindiğim izlenim anket sonuçları ile benzer.

Bedensel ve psikolojik olarak rahatlamanızı sağlayacak kısık sesli bir müzik eşliğinde vibratör kullanmanızı tavsiye ederim.

Işıklar açık olsun

Genelde romantizm ve seks denilince loş veya karanlık ortam hayal edilir.Lakin konu vibratörle seks olunca durum biraz farklıdır.

Aydınlık bir ortamda vücudunuzu görerek yaşayacağınız bir deneyim,bedeninizdeki erojen bölgeleri öğrenmenizi ve oraları uyarmanızı kolaylaştıracaktır.

Sadece klitorisi uyarmayın

Yapılan araştırmalardan çıkan bir diğer ilginç vibratör kullanım verisi de,kadınların büyük çoğunluğunun vibratörle orgazm olurken sadece klitorisi uyarmaları…Nedendir bilinmez,vibratörle ilişkiye girmek yerine klitorisi uyarmak daha cazip geliyor…

Oysa yorulmak nedir bilmeyen bu mükemmel seks oyuncağı tam bir ilişki canavarıdır! Klitorisi uyardıktan sonra, su bazlı kayganlaştırıcı uygulayıp vibratörü yavaşça içeri almak ve her santimini hissetmek size tarifi mümkün olmayan zevkler  ve orgazmlar yaşatacaktır.

zevkli vibratör kullanımı

G Noktası orgazmı yaşamaya çalışın

Bazı yazılarımda ayrıntılı olarak açıkladım üzere,G Noktasının varlığı ve G noktası orgazmı kanıtlanmış, bilimsel bir gerçektir.Eğer daha önce hiç uyarmadıysanız vibratör G noktası orgazmı  için mükemmel bir seks oyuncağıdır.

G Noktası uyarımı için tasarlanmış eğri (Curved) vibratörler G noktası orgazmı yaşamayı kolaylaştırabilirler ama bu konu kadından kadına değiştiği için bir garantisi yoktur.G Noktası uyarımını kolaylaştırmak için şunu yapın; Vibratör vajinanızda ilerlerken vajinanın 5 cm üst kısmına elinizle baskı uygulayın.Bu basınç,vajina ön duvarında yer alan G noktasının vibratörle temasını ve uyarılmasını kolaylaştırır.

Facebook Comments