Erkeklere Zevkli Mastürbasyon Tüyoları

Erkekler Mastürbasyondan Nasıl Daha Fazla Zevk Alabilir?

‘Kadınlar için zevkli mastürbasyon tüyoları ‘’ isimli yazımda kadınlar ve genç kızlar için mastürbasyonu daha zevkli hale getirecek önerilerde bulunmuştum… Bu yazımda ise,erkekler için keyifli mastürbasyon yapmanın yollarını açıklayacağım.Bilimsel veriler  ve ilişki koçluğu yaptığım erkeklerin geri bildirimlerine göre hazırladığım bu makale,erkeğin mastürbasyonu daha eğlenceli ve zevkli hale getirmesine yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

Mastürbasyondan daha fazla zevk almanın yolları

Genital bölgede kan dolaşımını artırın

Halk arasında ‘’ 31 …. ‘’ olarak bilinen erkek mastürbasyonunda yapılan en büyük hata, sadece penisi uyarmaktır.Bir an önce boşalıp rahatlamak isteyen çoğu erkek,porno film,erotik resim v.b yöntemlerle penisini okşayıp orgazm olur.Böyle bir mastürbasyon hızlı bir rahatlama sağlasa da, ruhu doymayan ,sadece bedenini tatmin eden erkeğin,daha büyük cinsel açlık yaşamasına neden olabilir.

Çözüm; Sırt üstü uzanın,bacaklarınızı açın.Kaliteli bir masaj yağı veya kayganlaştırıcı ile Penisinizi,apış aranızı ve testislerinizi masaj yaparak okşayın.Hatta önerim biraz daha ileri giderek penisle anüs arsında kalan bölgeye (skrotum) ve anüsünüze de masaj yapın.Bu masajı yaparken boşalmaya odaklanmayın.8-10 dakika bu şekilde masaj yaptıktan sonra,bir elinizle penisinizi okşayarak mastürbasyona başlayın,diğer eliniz ve parmaklarınızla genital bölgeyi okşamaya devam edin. Artan kan dolaşımına bağlı olarak daha fazla uyarıldığınızı ve daha şiddetli orgazm olduğunuzu göreceksiniz.

Kısıtlı zamanlarda mastürbasyon yapmayın

Eğer her mastürbasyonunuzu kısıtlı zamanlarda,acele ile yapıyorsanız,mastürbasyondan haz almanız daha zor olacaktır…Çok azdığınızda, hemen rahatlamak için alelacele mastürbasyon yapmanız doğal ama,tüm mastürbasyonlarınız bu şekilde olmamalı.

Çözüm:Mastürbasyonlarınızın analizini yapın.Örneğin;Bir hafta boyunca kaç mastürbasyon yaptığınızı ve bunların kaçını sıkışık zamanlarda yaptığınızı gözden geçirin.Eğer % 50 ‘den fazlası bu şekildeyse düzeltmek için aksiyon alın.Önerim; Mastürbasyonlarınızın % 70 ve üzeri planlı,zamanlanmış ve hazırlık yapılmış şekilde gerçekleşmeli.

Anal Plug (tıkaç) kullanın

Erkeklerin bildiği ama çoğunun yüzleşmek istemediği bir gerçek vardır ,o da; Anüs ve anal bölgenin uyarılmasından zevk almak ve tahrik olmak…

Değerli erkek okuyucularım;Çoğu yazımda ele aldığım üzere,sinir uçları bakımından zengin olan anal bölgeden zevk almanız normal.Bu sizin eşcinsel (gay) veya biseksüel olduğunuzu göstermez.Bu nedenle korkmanıza gerek yok.Tam aksine,anal bölgeyi mastürbasyon esnasında uyararak daha fazla zevk almanız mümkün.

Çözüm:Prostat uyarıcı veya kaliteli bir anal tıkaç seti satın alın.Kayganlaştırıcı ile anal bölgenize yerleştirin,sonrasında mastürbasyon yapmaya başlayın.Penisinizin hiç olmadığı kadar sertleştiğini ve hayatınızdaki en zevkli mastürbasyonu yapacağınızı göreceksiniz.

Elinizden başka alternatifler bulun

Mastürbasyon denilince akla gelen iki şeyden biri penis ise,diğeri de eldir…Sürekli aynı şey ile penisi uyarmak aslında hem ellerinize hem de penisinize büyük haksızlık.

Çözüm;Pratik,kaliteli bir suni vajina satın alın.Her an,her canınız istediğinde ilişkiye hazır bir suni vajina ile mastürbasyonu daha zevkli hale getirebilirsiniz.Bu konuda diğer önerilerim ise; Yarım kalça (anal & vajinal girişli mastürbatörler) ve realistik şişme kadınlar.

Özellikle nödüllü anal /  vajinal girişi olan,gerçekçi ten dokusunda yapılmış suni vajinalar ve realistik şişme mankenleri kesinlikle hayatınızda bir kere denemenizi tavsiye ederim.Bu denemeden sonra, elinizle yaptığınız mastürbasyon size çok yavan gelecek.

Facebook Comments