Vibratör Kullanan Kadınlar Anlatıyor

Vibratörle Cinsel Deneyim Yaşayan Kadınların Yorumları

Vibratör veya realistik penis (dildo) alıp cinsel yaşamında farklı zevkler tatmak isteyen genç kızlar ve kadınların akıllarında bazı soru işaretlerini ve kaygılar vardır… Çoğu bayan,vibratörü seks hayatına sokmadan önce,vibratör veya dildo kullanan arkadaşlarından yorum ve görüş almak ister.Ancak herkese her ortamda sorulacak bir şey olmadığı için ,internet yorumları daha aydınlatıcı ve yol gösterici hale gelir.

Bu yazımda;İlişki koçluğu seanslarında seks oyuncağı kullanmalarını önerdiğim kadınların ve evli çiftlerin,kullanım sonrası yorumlarını ve geri bildirimlerini isim vermeden sizlerle paylaşacağım.Anlam bütünlüğü açısından bazı yerlerine imla ve yazım müdahalesi yaptığım,ana fikrine asla dokunmadığım  bu yorumlar dilerim vibratör seçimi ve alışverişi konusunda size yardımcı olur.

Not:Danışanlarımın izni doğrultusunda yapılan bu paylaşımlarda mahremiyeti korumak için isimler değiştirilmiş,yaş ve yaşanılan şehir değiştirilmemiştir.

Sevgi D. /32/İstanbul

Eşimden ayrılmıştım,bir erkekle de sadece cinsellik için birlikte olmak istemiyordum.Boşanmış kadın olmanın zorluklarından birisi de,sağlıklı cinsel hayatın devamı.Öneriniz üzerine aldığım vibratör belki duygusal boşluğumu dolduramıyor ama,sağlıklı ve sorunsuz bir seks hayatı yaşamamı sağlıyor.İyi ki almışım..İlk önerdiğinizde tuhaf karşılamış ve utanmıştım.Şu an ne demek istediğinizi daha iyi anlıyorum.Teşekkürler…

vibratör kullanan kadınlar anlatıyor

Taner-Ceyda S./39-37/Adana

Öncelikle’’ asla çözülemez!’’ dediğimiz çoğu evlilik sorunlarımızın aslında ne kadar küçük adımlarla aşılabileceğini gösterdiğiniz için teşekkür ederiz hocam…Vibratör hakkında düşüncelerimizi kısaca açıklayayım,tavsiye ettiğiniz marka ve model dildoyu seks shoptan aldık.İlk denememizden itibaren yatak odamıza müthiş bir heyecan kattı diyebilirim!

Özellikle eşim Ceyda’nın farklı hazlar tatması ve vibratörle orgazm olması evlilikte yaşadığımız cinsel monotonluğu aşmak için çok faydalı oldu.Yatak odasında heyecan ve farklılık arayan ama bunu masum şekilde yaşamak isteyen tüm çiftlere vibratörle seks yapmalarını tavsiye ediyoruz!

İpek K./35/İstanbul

Farklı bir sorunum için sizden koçluk almaya gelmiştim ama beni gerçek sorunumla yani buz dağının altındaki kısımla yüzleştirdiniz…İş hayatında başarılı ve hırslı bir kadın olmama rağmen,mutsuzluğumun esas nedeninin cinsel sorunlarıma bağlı olarak yaşadığım orgazm olamama problemi olduğunu sizin sayenizde fark ettim ve tüm önyargılarımı kırarak vibratör aldım! Bekar bir kadınım ve sevgilim de var.

Ancak orgazmı ilk defa sevgilimden gizli kullandığım dildo ile yaşadım.Sonrasında durumu sevgilime de anlattım.İlk başta tepki gösterdi ama benim mutlu olduğumu anlayınca o da anlayışla karşıladı.Şu an sevgilimle sevişmelerimde de kolayca orgazm oluyorum.Bunu,tavsiyeniz üzerine aldığım o müthiş dildoya borçluyum!

Arada sırada sevgilimle  birlikte kullanıp cinsel hayatımızı da renklendiriyoruz.Bir erkek korkularını yenerse dildo ile harika zevkler yaşayabiliyor..Bunu bizzat sevgilimde gözlemledim!Teşekkürler hocam.

Beste M/25/İzmir

İstanbul’da öğrenciyken,sınav heyecanı ve aşırı çekingenlik nedenleriyle sizden koçluk almıştım.O dönemlerde sorunlarımın çözümü için gösterdiğiniz destek sayesinde kendimle yüzleştim.Aradan geçen iki yıllık sürede kendimi daha iyi tanıdım ve özgür bir birey olmayı öğrendim.Yaşamımın tüm alanları gibi,cinsel hayatım da düzene girdi.Şu an İzmir’de bir okulda öğretmenim.

Özgüven sağlama konusunda verdiğiniz tavsiyeleri aynen uyguladım.Bunlardan birisi de,cinsel kimliğimi tanımaktı.Evet ben lezbiyen bir kadınım! Lezbiyen eğilimlerimden dolayı yaşadığım utancı,çekingenlik olarak dışa vuruyordum.Artık utanacak bir şeyim yok! Benim gibi lezbiyen bir sevgilim var ve çok mutluyuz!İlişkimizde belden bağlamalı dildo (strapon) kullanıyoruz.İkimiz de çok memnunuz…Teşekkür ederim!

 

Facebook Comments