Sert Seks Nedir?Sert Seks Nasıl Yapılır?

Sert Seksin İncelikleri

Sert seks seven kadın ve erkekler için aşılması gereken iki temel sorun vardır;Birincisi,partnerin sert sekse hazır olmaması veya istememesi.İkincisi ise,sert sex ile saygı arasındaki ince çizginin geçilmesi ve partnerin kalbinin kırılmasıdır.

Bu yazımda;Sert seks ne demek?Sert ve vahşi sevişme ile kabalık arasındaki fark ne ? Sert seks nedir,nasıl yapılır? sorularının yanıtlarını vereceğim.Konun sonunda ise sert seks için en iyi sevişme pozisyonlarını resimli olarak açıklayacağım.Hazırsanız başlayalım;

İnsanlar neden sert seks sever?

Aslında bu sorunun cevabı oldukça basit! Kadınlar ve erkekler genlerinde bulunan hayvani iç güdüleri doyurmak ister.Erkekler bu iç güdülerini aktif olan taraf olarak doyururken,kadınlar edilgen yani pasif olarak doyurur.Örneğin kadın bu dürtülerini erkek tarafından;Zorlanma,gasp edilme,değersizleştirilme,sert davranılmaya maruz kalarak doyurmak eğilimindedir.

Kadınlar her zaman sert seksten ve maço erkekten zevk alır mı?

Sert seks konusunda yaşanılan sıkıntıların en önemli nedeni bu sorunun cevabıdır…Erkekler,anlamsız bir şekilde bu duygusuz sevişme modelini cinselliğin her alanında uygulamak isterler.Oysa kadın için aşk,sevgi,romantizm,duygusallık ön plandadır.Sadece bazı zamanlarda ,ihtiyaç duyduğu anlarda sert seks ister.İstemediği anlarda bir kadını sert sekse zorlamak veya onunla zorla sert seks yapmak,ruhunu incitir,kalbini kırar.

sert seks fantezileri

Bir kadının sert seks istediği nasıl anlaşılır?

Sağlıklı iletişim kuran evli çiftler veya sevgililerde ,kadın zevk anında eşine sert istediğini açıkça söyler.Ama böyle bir iletişim ortamı olmayan evliliklerde kadın çok doğal olan bu isteğinden utanır,hatta suçluluk duyar ve söyleyemez.Eğer kız arkadaşınız veya eşiniz size hiç sert sex istediğini söylemedi ise veya hiç sert sevişme deneyiminiz olmadıysa,onu cesaretlendirmeniz yararlı olabilir.

Kadınlar en çok orgazma yaklaştıkları anlarda ve aşırı tahrik oldukları zamanlarda sert seks isterler.Bu isteklerini anlatan şu belirtilere dikkat edin;

  • Zevkten çığlık atmaya başlaması.
  • Daha hızlanmanızı istemesi.
  • Sevmediği halde sırf siz seviyorsunuz diye siz teklifte bulunmadan arkasını dönüp anal seks istemesi.
  • Argo ve küfürlü konuşmaya başlaması,
  • 3.kadın veya erkek fantezisi kurması.
  • Sizi maço ve kaba gösterecek tahrik edici cümleler kurması (örneğin;’’tam bir hayvansın’’ cümlesi).

Kadından kadına değişen farklı sert sevişme arzusu belirtileri de bulunmakta ama en yaygın olanlar bu şekilde özetlenebilir.

Sert seksin püf noktaları

Argo konuşun

‘’Sevişirken argo ve küfürlü konuşmak normal mi? ‘’ yazımda ayrıntılı şekilde ele aldığım üzere,sert seksin belki de en belirgin özelliği dozunda bir argodur.Çünkü,BDSM türü (sadist&mazoşist) seks fantezilerinde temel ögeler;

Ele geçirme,teslim alma,teslim olma ve değersizleşmedir…Dozunda bir değersizleşme ve teslim alma(kadının güveni sağlandı ise) müthiş zevk verir.

Bedensel temasın az olduğu pozisyonlar tercih edin

Doggy Pozisyonu

Romantik bir sevişmede göz teması ve beden teması had safhada iken,sert sekste tam tersi bir durum söz konusudur.Duygusallığı ortadan kaldırıp hayvansı dürtüleri doyurmak için göz teması olmayan,partnere hükmedilen pozisyonlar idealdir.

Eğer erkek sert davranacaksa domalma (doggy) en iyi sert seks pozisyonudur.Erkek arkadan sert ve duygusuz şekilde seks yaparken kadının saçlarını tek elinde toplayıp hafifçe çekerse alınan zevk artabilir.Aşağıda doggy pozisyonu resimli olarak yer almakta.

doggy-pozisyonu

Riding (At Sürme)

Kadının dominant olacağı sert sevişme için ise en iyi pozisyon at sürme (riding) pozisyonudur.Kadın erkeği istediği gibi yönetir,emirler verir ve bedeninde erkeğin ellerinin dolaşmasını engellerse daha tahrik edici olabilir.At sürme pozisyonu resimli olarak aşağıdadır.

cow girl pozisyonu

İsteğinizi partnerinizle paylaşın

Özellikle aşırı tahrik olunan anlarda  sert sevişme isteği zirveye çıkar.Bu anlarda istediklerinizi eşinizle veya sevgilinizle utanmadan paylaşın.Bu tür samimi paylaşımlar ilişkinizin ve seks hayatınızın güçlenmesine yardım edecektir.

Saygıyı koruyun

Başlarken de vurguladığım üzere,sert sevişmede yapılan en büyük hata,saygı ve sevgi sınırlarının aşılmasıdır.Sert seksi mutlaka deneyin ama,eşiniz rahatsız olduğunda,kendini kötü hissettiğinde,sert sekse devam etmek istemediğinde bu isteğine saygı gösterip bırakmak yerinde olacaktır.Diğer bir tavsiyem ise,sekste argo ve küfürlerin dozunu kaçırıp aile ve akrabaları dahil etmemek konusunda olacak.

Fanteziler eşliğinde deneyin

Temizlikçi kız,köle,lolita kız,tamirci,BDSM gibi seks fantezileri,sert seks için en iyi fantezilerdir ve ambiyansı tamamlarlar.Bu ve benzer fanteziler eşliğinde sert seks yapmak her iki tarafında aşırı azmasını ve bilinç altlarını yaşamalarını kolaylaştırır.

Seks oyuncakları kullanın

Sert seksin en büyük tamamlayıcılarından birisi de sex shop ürünleridir.Özellikle kelepçe,göz bandı,yatak kelepçesi,kırbaç gibi BDSM seks oyuncakları mükemmel bir sert seks yaşamanıza olanak sağlar.

 

Facebook Comments