Kadına Oral Seks Nasıl Yapılır?

Kadına Oral Seks Yapmanın İncelikleri

Eşine veya kız arkadaşına mükemmel oral sex yapmak isteyen erkekler için tüyolar vereceğim bu yazı,başka bir kaynakta bulamayacağınız detaylar içermekte…Çünkü çoğu tavsiye,kadın danışanlarımın geri bildirimlerine göre kaleme alındı.

Dilerim bu yazı, karınıza veya sevgilinize müthiş bir oral deneyimi yaşatmanıza yardımcı olur…Hazırsanız oral sex tüyolarına sırasıyla göz atalım;

Sakal ve bıyık boyu önemli

Şaşırmış olmanız mümkün! Kadına oral seks yapmanın inceliklerini anlatan bir yazı klitoris ,kasıklar v.b  bölgelerle başlamalı diye düşünüyor olabilirsiniz…Lakin,ilişki koçluğu seanslarımda kadın danışanlarımın oral sekse dair ilk geri bildirimleri sakal ve bıyığın uzunluğu ile ilgili.Kocasının veya sevgilisinin sakalları genital bölgesine batan bir kadının canı canıyor,oral sekse konsantre olamıyor. O an aldığı zevkten veya partnerinin gururunu incitme kaygısından dolayı sesini çıkarmayan kadın için oral seks bir işkenceye dönüşebiliyor.

Erkeklere tavsiyem şu; Oral seks yapmadan önce ya tam anlamıyla sinek kaydı traş olun(sakalınızı özellikle çene bölgesi olmak üzere tersten de alın), veya sakalınızın biraz daha uzayıp yumuşadığı dönemleri tercih edin.Asla oral seks yapmamanız gereken zaman ise,sakal ve bıyığınızın 1 – 15. Gün arası dönemi.

İspatlama kaygısından kurtulun

Oral seks denilince herkes bir oral seks master ‘ı kesiliveriyor… Yalan yanlış bir sürü bilgiyle eşine veya sevgilisine oral sekse başlayan acemi erkek,istediği etkiyi yaratmak için abartılı dil ve dudak hareketleri yapıyor,kadının yeterince tahrik olmadığını görünce de,salya sümük sahayı terk ediyor…

Değerli okuyucularım,diğer bazı yazılarımda da ele aldığım üzere, seks bir skor mecrası değildir…Bilmediğiniz noktada,kulaktan dolma bilgiler yerine kadının neresinden neden tahrik olduğunu araştırın.Evde başka herhangi bir şeyle öğrendiğiniz şeyleri deneyin.

Hiç unutmam,ilişki koçluğu yaptığım çift çok trajikomik bir anılarını paylaşmıştı;Çok detay vermeyeceğim,özetle anlatmam gerekirse, neredeyse koparılacak derecede şiddetli ısırılmış bir klitoris,kadın için ağrılı ve tedavi ile geçen 1 ay ve kadının bu ısırıktan çok zevk alacağını arkadaşlarından öğrenen bir koca…

Oral sekse başlamadan önce dikkat etmeniz iki konuyu bu şekilde özetledikten sonra,sıra geldi oral seks anına ..

Pozisyonunuz rahat olmalı

Vajina ve klitoris başta olmak üzere tüm genital bölgeye rahatça erişebileceğiniz,fiziksel ve psikolojik açıdan relaks olacağınız bir konumunuz olmalı.

Önerim;Yatak kenarında dizlerinizin üzerinde durun,eşiniz veya sevgiliniz bacaklarını açıp genital bölgesini ağzınıza yaklaştırsın ve o şekilde oral seks yapın.Her ikinizinde yatakta olduğu oral sekste boyun ve bel kısmınız rahat olmaz.Ayrıca mide ve kalpte yüzüstü yatmanız nedeniyle basınca maruz kalır ve sizi rahatsız eder.

Dilinizi ver dudaklarınızı birlikte kullanın

Geldik oral seksin en can alıcı noktasına…Klitorisi nasıl uyarmalı ? Klitorise yapılan oral sekste dil dudak ve hepsinden önemlisi damak bir arada kullanılmalı! Damak neden önemli ,üçü bir arada nasıl kullanılır? hemen açıklayayım;

Klitorisi üst damağınız ve dilinizin arasına alıp hafif baskı uygulayın.Bu baskıya paralel olarak dilinizi ileri geri harekete ettirin.üst damak ve dil arasında sıkışan klitoris dilin yarattığı titreşim ile kadına müthiş bir haz verecektir.Bu teknik çok az kişi tarafından bilinen en iyi oral seks sıralarından ilkidir…

Şimdi sıra ikinci oral seks tüyosunda;Kadın zevkten kendinden geçmeye başlayınca klitorisi serbest bırakın ve ağzınızı tüm dudakları ve klitorisi kapsayacak şekilde vajinaya yaslayın.Dudaklarınızla vajinayı öperken dilinizi sertleştirip kasıklar anal bölgeyi dairesel hareketlerle yalayın.Özellikle vajina ve bacakların birleştiği kasıkları dilinizle uyarmanız oradaki kan dolaşımını artıracaktır.Daha önce partneriniz hiç bu bölgelerinden uyarılmamış ise emin olun zevkten çıldıracak!

Anal bölgeye basınç uygulayın

Sinir uçlarının en yoğun olduğu vücut bölgelerinden  birisi de anal bölgedir.Eşinize yukarıda tavsiye ettiğim tekniklerle oral seks yaparken,anüse el veya vibratörle basınç uygulamanız onu çok tahrik edecektir.Dikkat etmeniz gereken konu ise,içeri itmeden  basınç uygulamanız.

Eğer gerekli hijyen koşullarını önceden sağladıysanız,oral sekse anüs ve popoyu da dahil edebilirsiniz.Çok tartışmalı bir konu olduğu için tercihi size bırakıyorum.

‘’Karıma /Sevgilime /kız arkadaşıma hiç unutamayacağı harika oral seks yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum’’ diyen bir erkekseniz,bu yazının işe yarayacağını düşünüyorum.Ama her şeyden önemlisi sakin,rahat ve özgüvenli olmanız…Yine de sorularınız olur ise mail atmanız yeterli.

Erkeğe yapılacak oral seksin inceliklerini merak eden kadın takipçilerim ise bu yazıyı okuyabilir.

 

 

Facebook Comments