Mutlu Son Masajı Nedir Nasıl Yapılır?

Erkeğe Mutlu Son Masajı Yapmanın Teknikleri

Erkeğini mutlu etmek,farklı cinsel fanteziler yaşatmak isteyen kadınlar,mutlu son masajını daha çok merak etmeye başladılar…Bu yazımda;

  • Mutlu son masajı nedir?
  • Erkeğe mutlu son masajı nasıl yapılır?
  • Türkiye’de ve dünyada mutlu son masajının yeri neresidir?

Sorularını cevaplamaya çalışacağım…

İstanbul,Ankara,İzmir,Antalya başta olmak üzere büyük şehirlerde sayısı mantar gibi çoğalan masaj salonlarında mutlu son masajı adı altında verilen hizmet aslında konuyu özünden saptıran, cinsel tatmin odaklı bir rahatlama ve rahatlatma yöntemidir.

Mutlu son masajı ne demek?

Uzman bir masör ve masözün tam anlamıyla bedensel ve psikolojik rahatlama (relax) sağlama amacı ile cinsel organı masaj sonunda el ile uyarıp erkek veya kadını boşaltmasına mutlu son masajı veya mutlu sonla biten masaj denir.

Mutlu son masajı nerelerde yapılır?

Ülkemizde maalesef masaj salonu olarak  lanse edilen mekanlarda masaj konusunda yeterince bilimsel bilgisi olmayan kadınlar tarafından ücret karşılığı erkeklere yapılıyor.Yani masaj fuhuşa maske olarak kullanılıyor.

Oysa Uzakdoğu başta olmak üzere (Tayland,Singapur,Bali,Filipinler,Çin ) tüm dünyada masajı  mutlu son ile bitirmeyi fuhuş odaklı yapmayan saygın SPA ve masaj salonları bulunmakta.Bu tür kaliteli yerlerde masajın mistik ve bilimsel felsefesine göre hareket ediliyor,masaj bir tür seks malzemesi haline getirilmiyor.

Ayrıca hem kadın hem de erkekler mutlu son masajı yatırabiliyorlar.

Tüm masaj salonlarında mutlu son masajı yapılıyor mu?

Hayır.Yurtdışında istediğiniz her masaj salonunda bu masajı yaptırmanız mümkün değil.Hizmetler kısmında mutlu son masajı yazan salonlarda yaptırabilirsiniz.Böyle bir hizmeti olmayan bir masaj salonunda mutlu son masajı istemeniz istenmeyen sonuçlara neden olabilir.

Çiftler birlikte mutlu son masajı yaptırabilirler mi?

Elbette yaptırabilirler! Kadın,masöre,erkek ise masöze yan yana yatarak masaj yaptırıp rahatlayabilirler.Aslında bu tür bir masaj,farklı tenlerle temas etme fantezisi olan çiftler için en güvenilir ve sorunsuz yöntemlerden birisidir de.

Mutu son masajına cinsel ilişki ve oral seks dahil mi?

Hayır dahil değil.Mutlu son masajı sadece el ve masaj yağları kullanılarak masaj hizmeti alan insanı rahatlatmayı amaçlar.Bir uyarı daha; Mutlu son masajı yapan saygın masaj salonlarında ilişki ve /veya oral seks teklif etmemelisiniz.

Facebook Comments