Eşim Lezbiyen mi?

Karım Lezbiyen Olabilir mi?

Eşinin bazı tavır ve davranış değişikliği ile bana gelen erkeklerin sıkça sorduğu sorulardan birisi de, eşinin lezbiyen olup-olmadığıdır…

Çoğu zaman geçici cinsel soğukluk ile karıştırılan lezbiyenlik;kökleri daha derinlerde olan bir cinsel yönelimdir…”Lezbiyenler hakkında bilmeniz gerekenler” yazımda detaylı olarak ele aldığım üzere,lezbiyenlik geçici bir heves değildir.Sosyal-psikolojik temelleri olan bir cinsel kimliktir.

Bu yazımda,karısının lezbiyen olma ihtimalini düşünen erkeklere bunu anlamanın yollarını açıklayacağım.Hazırsanız başlayalım;

Lezbiyen veya biseksüel kadının 10 davranışı

Gittiğiniz mekandaki bayan garsonla sizden daha samimi iletişim kuruyorsa

Her kadın özellikle güzel ve çekici bir garsondan eşini biraz kıskanır ve bu durum normaldir.Lakin lezbiyen bir kadın,seksi bir garson ile iletişim kurmaktan onunla sosyal flört yapmaktan keyif alır.Bırakın sizi kıskanmayı,bu sohbetin içinde olmanızdan mutluluk duyar.

Maskülen (erkeksi) dövmelere meraklıysa

Bazı kadınlara dövme gerçekten çok yakışır.Özellikle genital bölgelere yakın yaptırılan, dişiliği ön plana çıkaran dövmeler kadını daha çekici yapar.

Ama eşiniz bu tür feminen dövmeler yerine gücü sembolize eden (örneğin kollar) yerlerine erkeksi dövmeler yaptırdıysa veya yaptırmak istiyorsa,bu tür dövmeleri her gördüğünde çok beğendiğini söylüyorsa.

Alkol almadan sevişemiyorsa

Çoğu kadın alkol alıp,çakırkeyif seks yaparken kendini rahat bırakır.Alkol alıp sevişmek hem kadını hem erkeği daha relaks yapar,bilinçaltını daha kolay açığa çıkarır.

Ama karınız alkol almadan asla sevişemiyorsa,seksten önce mutlaka içki içmek istiyorsa,bedeninin ve ruhunun kabul etmediği bir şeyden,yani bir erkekle sevişmekten kaçmak için olabilir.Özellikle alkollü ve duygusuz sevişen bir kadın için eşcinsel eğilim düşünülmelidir.

Kız arkadaşları ile buluşmaya giderken seksi ve teşhirci kıyafetler tercih ediyorsa

Hem cinsleri ile her kadın rekabet eder.Kadınlar birbirinin ne giydiklerine erkeklerden daha çok bakarlar.Buraya kadar her şey normal…

Ama eşiniz kadın arkadaşları ile buluşmaya giderken hiç olmadığı kadar dişilik vurgusu yapan elbiseler giyiyorsa,gereksiz ve aşırı erotik kıyafetler tercih ediyorsa ,bu durum onun hemcinslerini bilinçsizce etkilemek isteğinden kaynaklı olabilir.

Özellikle kalçalarını sıkılaştırma ve dikleştirme konusunda çok hassassa

Evet bir kadın için popo çok önemli! Diyeceksiniz ki;’’yaa hocam popo sıkılaştırma için uğraşan her kadına lezbiyen diyecekseniz,o zaman tüm kadınlar lezbiyen!’’ Haklısınız… Ama bende haklıyım.Kısaca açıklayayım ne demek istediğimi;

Ben normal bir kadının poposuna gösterdiği özenden ve onu güzelleştirmek için harcadığı efordan bahsetmiyorum… Bir kadın düşünün ki,kalça ve baseni toparlamak,sıkılaşmasını sağlamak,sert ve kaslı bir popoya sahip olmak onun için takıntı haline gelmiş! Her an her ortamda popo sıkılaştırıcı egzersiz yapıyor,sürekli aynada poposuna bakıyor,size poposuyla ilgili sorular soruyor…

Bu durumdaki bir obsesyon (takıntı) ,lezbiyen bir kadının diğer kadınlar tarafından arzulanma isteğinin işareti olabilir.Kadın bilir ki,başka kadınlar güzel popoya bakmayı çok severler (kadınlar da erkekler kadar güzel popoya bakarlar).

Seksten kaçıyorsa ve sevişirken ruhsuzsa

En önemli işareti en sona bıraktım…Sanırım bu maddeyi açıklamaya gerek yok.Sadece dikkatinizi çekmek istediğim nokta şu;Sevişmemek için hep bahaneler üreten,sevişirken yeterince tahrik olup ıslanmayan,birleşme esnasında acı çeken bir eşiniz var ise,olası cinsel sağlık problemlerinin yanında,eşcinsel olma ihtimalini de hesaba katın.

Mutlu bir cinsel yaşam dileklerimle.

 

Facebook Comments