Yaz Tatilinde Yaşanabilecek Seks Fantezileri

Tatilde çiftlerin yaşayabileceği seks fantezileri  neler?

Daha önce bir yazımda bahsettiğim üzere,yaz tatili,insanların kendisini en anlamda rahat bıraktıkları bir dönemdir…Hatta çoğu çift,hayal ettikleri cinsel fantezileri büyük ölçüde tatil döneminde yaşarlar.

Cinsel sorunları nedeniyle bana gelen çift danışanlarımdan bazılarına tatilde seks hayatlarını canlandıracak tavsiyelerde bulunuyorum.Çünkü bu dönem,evli çiftlerin birbirlerine daha rahat açıldıkları,sekse daha düşkün oldukları bir zaman dilimidir.

Bu yazımda,evli veya bekar çiftlerin yaz tatiline gittikleri yerlerde yaşayabilecekleri seks fantazileri  neler olabilir? Sorusunu yanıtlayacağım.

Çiftler için en iyi tatil fantezileri

Diğer çiftlerle tanışma ve sosyalleşme

Antalya,Bodrum,Marmaris,Çeşme gibi turistlerin yoğun olduğu güneydeki tatil beldelerinde tatil yapacaksanız,bu önerimi dikkate almanızı tavsiye ederim.Başka çiftlerle kaynaşıp güzel zaman geçirmek isteyen çoğu çift,gizlilik kaygıları nedeniyle aynı şehir ve ülkeden birileriyle bu fantezisini yaşamaktan çekinir.

Çiftlerin yabancı ülkelerden gelen çiftlerle tanışabileceği,ilerde sorun yaşamayacağı en iyi yerler ise tatil otelleridir.Yabancılar çoğu konuda bizden daha anlayışlıdır.Beğendiğiniz bir çift görürseniz önce sosyal iletişim kurun,sıcak ve samimi karşılık alırsanız,onları bar veya discoya davet edin.Eşlerin değişimiyle yaşanan dans,sohbet ve sıcak anlar…Gecenin sonunda mutlaka seks olacak diye kendinizi şartlandırmayın.Güzel paylaşımlar,başka bir bedene dokunmak veya başka bir elin vücudunuzda gezmesi de size seks kadar haz verebilir.

Üçüncü bir erkek veya kadınla tanışma

Eğer çiftlerle değil,üçüncü bir erkek veya kadınla tanışmak,kaynaşmak ve belki de sevişmek istiyorsanız,sorun yaşamayacağınız en iyi yer yine tatil beldeleri ve otelleridir.Üçlü sohbetin ve paylaşımın heyecanını kaldığınız otelde hiçbir gizlilik ve güvenlik sorunu olmadan doyasıya yaşayabilirsiniz.

Açık alanda sevişme

Çoğu kadın ve erkek için gizemli bir çekiciliği olan açık alanda seks fantezisini tatilde rahatça yaşayabilirsiniz.Gece yarısı plajda,deniz,ormanlık alanda ve gittiğiniz beach club’da…

İnsanların açık alanda seks yapma isteğinin en büyük bilinçaltı nedeni teşhirciliktir.Sevişirken başkalarının izlediğini hissetmek,izleyenleri azdırmak …Özetle,tahrik olan insanların arzularını görmek daha ateşli  sevişmenizi sağlayacaktır.

Teşhircilik

Özellikle kadınların beğenilme arzulanma isteği yüksektir.Bu arzuyu tatmin etmek için ise yaşanılan şehir ve ortam pek uygun değildir.Teşhircilik isteğinizi en iyi tatmin edeceğiniz yer ise tatil beldelerindeki otel ve barlardır.

Bar masasının üzerine çıkıp seksi danslar etmek,kocanızdan farklı insanlarla body dans yapmak,seksi kıyafetlerle ilgi odağı olmak,bikinin üstünü çıkarıp denize girmek… Yani,pek çok teşhir fantezisini yaz tatilinde sorunsuz olarak yaşayabilirsiniz.

Seks oyuncakları kullanmak

Yaşadığınız yerde,adres ve kişisel bilgilerini vermek istemediğiniz için seks shop ürünleri satın alamıyorsanız,tatil zamanı bu isteğinizi gerçekleştirmek için de en uygun dönemdir.

Vibratör,dildo,belden bağlamalı penis ve diğer sex shop oyuncaklarını internetten sipariş verebilir,kaldığınız otele veya en yakın kargo şubesine isteyebilirsiniz.

Facebook Comments