Romantik Sevişme Pozisyonları-Resimli Anlatım

Romantik Seks Nedir,Nasıl Yapılır?

Cinsel ilişki, bir sürü duygu ve düşünceyi hızlı şekilde yaşamamızı sağlar…Bazen sert,bazen duygusuz,bazen de romantik seks ön plana çıkabilir…Lakin,çoğunlukla(eğer bir fantezi yaşanmıyorsa) romantizm,cinsel birleşmede ilk sırada yer alır.

Bu yazımda,romantik sevişme için ideal seks pozisyonlarını resimli olarak açıklayacağım.Hazırsanız başlayalım;

Romantik seks için en iyi pozisyonlar (Resimli anlatım)

Misyoner pozisyonu

Romantik seks denilince ilk akla gelenler ,göz ve beden temasıdır…Misyoner pozisyonu beden ve göz temasının en kolay ve en fazla olduğu seks pozisyonudur.Eşinizin veya sevgilinizin gözlerinde aşkı,bedeninde hazzı doyasıya yaşamanız ve yaşatmanız için idealdir.

Kucak pozisyonu

Misyonerde olduğu kucak pozisyonunda da beden ve göz teması çok yüksektir.Bu pozisyonda Erkek bir sandalye yatağa oturur ,kadında erkeğin üzerine oturur.Kadın;erkeğin saçlarını, omuzlarını sevişirken okşayıp duygusal bir rahatlama sağlarken,erkek de kadının tüm bedenini rahatça okşayıp bedensel teması artırır.Bu pozisyonun kadın için ekstra avantajı ise, penisi istediği gibi yönetip G noktası orgazmı yaşama şansını artırmasıdır.

Kaşık Pozisyonu

Göz temasının daha zor olduğu kaşık pozisyonu neden duygusal seks için iyi bir pozisyon olsun ki? Sorunuzu duyar gibiyim.Hemen cevabını vereyim;Bu pozisyonu romantik yapan neden psikolojiktir.Kadın için bir tür korunma,sığınma ve şefkat hissi uyandıran ,sevişirken erkeğin korumasının hissedildiği bir pozisyon olduğu için erotizmi ve aşkı doyasıya hissedersiniz.

At sürme pozisyonu

Kucak pozisyonundan farkı,erkeğin bu pozisyonda olarak uzanması ve kontrolü tamamen kadına bırakmasıdır.At sürme pozisyonunda kadın gerek bedensel gerekse duygusal tatmin için her şeyi kolaylıkla idare edebilir.Hem göz teması hem de dokunuşlar için en uygun cinsel ilişki pozisyonlarından birisidir.

Facebook Comments