Erkeklerin En Çok Zevk Aldığı Seks Pozisyonları

Erkeklerin En Sevdiği Sex Pozisyonları-Resimli Anlatım

İnsanların cinsellikten beklentileri ve zevkleri,yetiştikleri kültür ve çevresel etkenlerle doğrudan ilişkilidir…Cinsellikle geç tanışma,seksin toplumdaki yeri,kadının cinsellik yaklaşımı v.d etkenler,erkeklerin seks pozisyonlarına bakışını da etkilemekte.

Bir örnek vererek ne demek istediğimi açıklamaya çalışayım;Birey olarak yetişen,cinsellikle daha erken tanışan,cinsellik konusunda çoğu şeyi aşmış Danimarkalı bir erkekle,Türk erkeğinin sevdiği sex pozisyonu bile farklıdır…Danimarkalı (genellikle)güven sorunu yaşamaz ve kadını kontrol etmeye çalışmazken,Türk erkeği yatakta dahi bir kontrol,bir güç gösterisi sunmak ister ve hep üstte olmak ister.

Bir yargılama değil bu…Sadece sosyolojik bir tahlil.Lütfen yanlış anlaşılmasın.

Bu özet girişin ardından,Türk erkeklerinin en sevdiği cinsel ilişki pozisyonlarına resimli olarak bakalım;

Misyoner pozisyonu

Neredeyse ‘’Milli seks pozisyonumuz’’  olan misyonerin,bu kadar yaygın ve beğenilen sevişme pozisyonu olması tesadüf değil…Yatakta ve sosyal yaşamda erkek egemenliği toplumların tümünde misyoner pozisyonu en çok sevilen ve tercih edilen sevişme pozisyonudur.Peki neden? İşte misyoner pozisyonunda seksi cazip kılan nedenler;

  • Erkek  yatakta kadını kontrol etmek,sevişmeyi yönetmek ister.Bu isteğiniz yaşayabileceği en iyi seks pozisyonu da şüphesiz kadının altta olduğu misyoner pozisyonudur.
  • Erken boşalmayı önlemek isteyen erkek,vajinaya penisin giriş ve çıkışını kontrol ederek,süreyi uzatmak ister.Misyoner pozisyonu erkeğin bu isteğini en rahat yapabildiği pozisyonların başında gelir.

Doggy (Domalma) Pozisyonu

Bazı erkekler için itici gelse de,ezici çoğunlukta bir erkek grubu doggy pozisyonundan müthiş keyif alır! Bir erkek neden doggy sever?

  • Penisin vajinaya  ters açıyla girmesine olanak sağlayan doggy ,erkeğin daha çok tahrik olmasına neden olur ve kaliteli bir ereksiyon sağlayabilir.
  • Popo ,sırt bölgesi görünen bir kadınla,öpüşme ve duygusallık olmadan seks yapmak, erkeğe (eşini veya sevgilisini çok sevse bile) bazen cazip gelir.Hemen her erkek,doggy pozisyonunda sevişirken içindeki vahşi ‘’mağara adamını’’ yaşar. Bu bilinçaltı dürtüsü evlilik veya ilişki için olumsuz bir durum değildir.Hatta,erkeğin bu hayvani yanını kontrollü olarak yaşaması ilişkiyi canlı tutar.

Eğer bir erkeği yatakta etkilemek ve elde etmek istiyorsanız,o istemeden doggy pozisyonu alın ve önüne geçin.Bu biat ve teslimiyet haliniz erkeği baştan çıkarır ve müthiş azdırır!

doggy

Kucak pozisyonu

Erken boşalma sorunu olan erkekler için sıkıntılı bir pozisyon olsa da, hem erkek hem de kadın için en iyi seks pozisyonudur.

Kucak pozisyonunu erkek için mükemmel kılan neden ise,erkeğe zevk veren tüm şeylere erişimin rahat olmasıdır.Elleri ile popo ve göğüsleri okşarken,dudakları ile göğüs ve boynu öpebilir,tüm bunları yaparken de cinsel birleşme yaşayabilir.Kucak pozisyonunda erkeği mutlu eden bir diğer şey ise,yatakta ,sandalyede,koltukta,taburede,arabada,klozette  kısaca canının seks istediği her ortamda kolayca uygulayabileceği bir seks pozisyonu olmasıdır.

kucak pozisyonu

Bacak omza pozisyonu

Erkeklerin tahrik olmasına adı bile yeten meşhur pozisyon…Özellikle Yeşilçam seks ve porno filmlerinde sıklıkla kullanılan,tuhaf bir şekilde Türk erkeğini azdıran bacak omza,deneyen –denemeyen her Türk erkeğini azdırır.

Kocanızı veya sevgilinizi yatakta etkilemenin yollarını arıyorsanız,mutlaka bacak omza pozisyonunda sevişmeyi önerin.Özellikle küçük penisli bir partneriniz var ise,bacak omza pozisyonunda kadın, penisi daha büyük hissedebilir.Çünkü vajina net bir ilişki olanağı sağlar.

bacak omza

 

Türk erkeğinin en sevdiği pozisyonlar sırasıyla bunlar…Elbette istisnalar,farklı tercihler olabilir.Aklınıza şu soru gelmiş olabilir,’’ Erkeklerin en sevmediği seks pozisyonları hangileridir?’’

Danışanlarımdan edindiğim izlenime istinaden söyleyebilirim ki,Türk erkeği yan yatılan kaşık (bir diğer adı cenin) pozisyonunu sevmiyor.Nedeni ise,göbek yağlarından dolayı kısa penisin vajinaya erişimin zorlaşması ve erkeğin kendini kötü hissetmesi.

cenin pozisyonu

Şu yazı da ilginizi çekebilir;Romantik seks pozisyonları-Resimli anlatım

 

Facebook Comments